awarii pompy

Proces podstawy diagnostyki oraz koszty naprawy są wyjaśnione. Porady dla konsumentów na tańsze oraz kosztów naprawy obejmuje przegląd części i kosztów pracy typowego zbiornika i pompy oraz ciśnieniem sprawy zamiennego. Jeśli wody jest z układu miasta lub gminy wody.

Gdy ciśnienie w zbiorniku spadnie do zadanej, oraz rozpoczyna się i dostarczyć do domu jest przez dobrze … i tak to jest moje zrozumienie. W przeszłości, kiedy to doszło by można zauważyć bardzo krótkie wahania w przepływie wody w danym wyjściu, czyli na około sekundę, można powiedzieć, coś się zmieniło, ale woda zawsze płynie. Z czasem to się zmieniło stopniowo … Do tego stopnia, że ​​teraz woda zostanie odprowadzona przez dobre 5 sekund, ale nadal dobrze. To nie jest wielka sprawa jest … ale wyraźnie coś wymaga konserwacji lub naprawy. wolałby, aby to zrobić teraz.

Moje ciśnienie wody jest niskie, a ja ledwo któryś przepływ gdy próbuję wypełnić wanna. Gorąca woda jest gorąca przez cały dom, ale w przypadku opróżniania Toliet woda prawie zatrzymuje Jeśli używany zlew lub prysznic.

Jeśli nie tracą ciśnienie i przepływ wody całkowicie, może być, że dobrze i pompy to urządzenia zabezpieczające takie jak strunociągu że opóźnia dostawę wody do domu, żeby się nie przekraczając tempo napływu studni.

Jeśli ciśnienie wody (nie przepływu) pogarsza się z czasem problem może być z samej pompy (zużycia), z dobrze aa, że ​​pogarsza się w jego przepływu (zdolność oraz dostarczać wodę), wyciek rozwija i zwiększenie w dobrze przewodów, a nawet mokrego zbiornika ciśnieniowego.

Ciśnienie wody było na normalnego przepływu po I odłączyć przewód. Manometr pokazał spadek z 60 do 40, 
z około minutę do odzysku do 60. Mimo, że zbiornik był tylko jedna czwarta pełna myślałem problem został rozwiązany tylko uzyskać połączenie kilka godzin później, że nie było ciśnienia ponownie. Zbiornik był pusty, bez żadnych oznak wycieku. Woda jest napełnianie zbiornika, jest powolny i nie jestem pewien, co ciśnienie systemu może budować jak wcześniej tylko wypełniony do pełnego kwartału.

Czasami utrata zasilania do całkowitej utraty ciśnienia, który prowadzi do ujawnienia istniejącego wcześniej wadę jak crud wewnątrz wirnika pompy, a zepsuty zawór stopowy (traci prime w dobrze), lub niedostatecznej kontroli ciśnienia. Również niektóre przerwy w dostawie prądu to 
wzrost elektrycznego czy nawet uderzenie pioruna, które mogą uszkodzić lub zniszczyć pompę. Jednak zaleca się, aby najpierw szukać najprostszego rozwiązania, które nie wymagają wiele dziwnych błędów mieć przez przypadek miał miejsce na raz.

Zakładając, że mówimy o In-oraz pompy głębinowej, I dowiedzieć, czy pompa sama lub jej okablowanie miały trafienie – co często zdarza się przy uderzeniu pioruna wokół studni, albo pompa zatrzyma całkowicie, lub jeśli to coraz niskiego napięcia lub okablowanie jest częściowo uzasadnione może być pompowanie, ale wolniej lub słabo niż normalnie. Spróbuj płukania wszystkiego i uruchomiony system ponownie;. daj nam znać, jeśli ciśnienie wody i zachowanie pompy są normalne Następna będzie badać dobrze i dobrze się obudowy . Czasami ciężkie uderzenie pioruna może uszkodzić dobrze obudowa się – lub uszkodzenie może już obecna, ale nie rozpoznany. Dziura rdzy lub dzielony w dobrze obudowy może otwierać na tyle szeroki, aby rozpocząć, aby dodać piasek i zanieczyszczenia z wody.

Wystarczy wymienić stary zbiornik na wodę pompa i ciśnienie (i rury) z nowej pompy (nie więcej zbiornik ciśnieniowy), a także nowe pole obwodu i wyłączników. 
Wszystko działa dobrze przez kilka tygodni. Ten AM nie ma wody-studnia głębinowa switch nie potknął, i zbiornik był prawie pusty. 
Więc coś spowodowało wyłączniki do podróży, odcinania oraz pompę. Po resecie dobrze pompa opuszcza, a teraz napełniania zbiornika ponownie. 
Pytanie: co by spowodować jej podróży? nie mieliśmy większy niż normalnie drenażu energii elektrycznej, ani też nie możemy za pomocą dodatkowej ilości wody. 
Czy nowy stuff umieszczenie drenażu lub coś na starszych rzeczy? (Pompa i jej głębokie linie?)